Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2019

Głosuj na projekt Aktywni Młodzi - Budżet Obywatelski 2020

2019-09-20 12:27
Głosuj na projekt Aktywni Młodzi - Budżet Obywatelski 2020

Wejdź na stronę obywatelski.lublin.eu i oddaj głos na projekt Aktywni Młodzi! To jedna z ofert popierana przez lubelski AZS w Budżecie Obywatelskim Miasta Lublin na rok 2020. Głosowanie rozpoczyna się w poniedziałek 23 września i potrwa do 10 października 2019 roku. 

 

Głosowanie w formie elektronicznej 
Aby oddać głos w formie elektronicznej należy wejść na stronę obywatelski.lublin.eu, zarejestrować się, zalogować a następnie oddać swoje głosy. Na projekty VI edycji Budżetu Obywatelskiego głosować elektronicznie może każda osoba, która jest na stale zameldowana w Lublinie lub dopisała się do listy wyborców. 

Głosowanie w formie papierowej - WSZYSCY MOGĄ GŁOSOWAĆ 
Aby zagłosować w wersji tradycyjnej, należy osobiście przekazać kartę pracownikowi lub pracowniczce w wyznaczonym punkcie. Pamiętaj, aby mieć ze sobą dokument tożsamości/paszport/prawo jazdy. Lista miejsc, gdzie można dostarczyć kartę papierową jest na stronie lublin.eu

 

O-42 AKTYWNI MŁODZI 
Projekt zakłada realizacje zajęć sportowo-rekreacyjnych dla młodzieży mieszkającej w Lublinie. W ramach dwóch semestrów zajęć, będą organizowane bezpłatne treningi w ponad dziesięciu różnych dyscyplinach – zarówno indywidualnych (np. strzelectwo, fitness), czy zespołowych jak piłka nożna halowa czy piłka siatkowa. Dzięki projektowi młodzież będzie mogła bez kosztów pracować nad swoją sprawnością fizyczną. To również doskonała forma integracji dla młodych mieszkańców Lublina. 

 

Grafika: Wojciech Stańko, Materiał: Piotr Rejmer