Projekty
realizowane ze środków
Budżetu Obywatelskiego
2019

Turniej League Of Legends zakończony

2019-10-09 08:59
Turniej League Of Legends zakończony

Turniej League Of Legends AZS 2019 zakończony. Wzięło w nim udział trzynaście zespołów, z czego cztery najlepsze awansowały do wielkiego finału. We Show Up, SMOKI oraz WATAHA WAT ryzowali od wczesnych godzin niedzielnych o tytuł mistrza. Zwycięstwo wywalczyli zawodnicy WATAHA WAT, którzy w emocjonującym finale BO5 pokonali SMOKI z Krakowa 3:0. 

Od samego początku WATAHA była na prowadzeniu, ponieważ w nagrodę za wejście do finału z winner bracket otrzymali jeden punkt oraz możliwość wyboru stron. Mimo to SMOKI przedstawili się jako bardzo zgrany i doświadczony skład, który miał chwile dominacji w meczach i potrafił zasiać niepewność w szeregach oponentów. 

Tym turniejem kończymy e-sportowe zmagania w tym roku organizowane przez AZS Lublin w ramach projektu Aktywni Młodzi - finansowanego z Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin na rok 2019. Świetna atmosfera, zabawa, prawdziwy duch e-sportu – dokładnie to całą niedzielę odczuwaliśmy podczas przeprowadzanych finałów i wiecie co? Chcemy więcej! 

Dzięki Waszej obecności udało nam się zaangażować ponad 300 osób uczestniczących w rozgrywkach i niemalże 14 000 na transmisjach i widowni! Dziękujemy - jesteście wielcy. Mamy nadzieję, że podobały Wam się zmagania na murawie jak i na polach sprawiedliwości, koniecznie dajcie znać nam na naszym fb, co myślicie o takiej formie aktywizacji. 

Galeria z turnieju finałowego League Of Legends AZS 2019 dostępna jest na facebooku AZS Lublin - zachęcamy do przeglądania. 

 

Foto: Bartłomiej Wójtowicz, Materiał: Michał Wysokiński